ПРО ПРОЕКТ
МЕТА ПРОЕКТУ

Проект CONTRACTORS створений з метою спростити пошук партнерів, що максимально відповідають необхідним критеріям. З відкриттям державних реєстрів даних про компанії з'явилася можливість використовувати офіційні дані, проте поки це громіздкі і розрізнені реєстри, користуватися якими без додаткової обробки не зручно, особливо, якщо потрібен дуже обмежений обсяг даних.

На даний момент CONTRACTORS об'єднує інформацію з 5 реєстрів:

  • Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
  • Документи з Реєстру будівельної діяльності Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва
  • Перелік суб'єктів господарювання, що мають дійсні ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом
  • Транспортні засоби, як засоби провадження господарської діяльності
  • Закупівельні/тендерні лоти виконані через електронну систему публічних закупівель Prozorro

Ми почали з самого простого і поширеного запиту - знайти контакти компанії. У двох перерахованих вище реєстрах є контактна інформація компаній, однак вона не покриває всі компанії і часто, замість телефонних має номерів в реєстрі вказано набір цифр, з яких не просто вичленувати коректний телефонний номер. Ми постаралися розпізнати максимальну кількість телефонних номерів, однак, навіть це не всиляє впевненості, що вдасться зв'язатися з необхідною компанією, так як далеко не всі компанії регулярно оновлюють свої контактні дані. У зв'язку з цим, ми додали можливість додавати коректні контактні дані і відзначати чи вдалося зв'язатися по існуючому номеру, щоб інші користувачі більш ефективно використовували свій час, а власники номера не страждали від постійних помилкових дзвінків.

Наступним поширеним запитом є пошук компанії, яка відповідає необхідним критеріям - компанії, яка здатна виконати необхідну нам задачу, тобто має відповідний досвід і матеріально-технічну базу. Для цього ми об'єднали згадані реєстри і створили функціонал, що дозволяє поєднувати безліч критеріїв з різних реєстрів, а також додали ключові кількісні показники для можливості сортування і зіставлення підрядників між собою.

Сподіваємося, наш безкоштовний сервіс допоможе вирішувати ваші бізнес-завдання, а ви, в свою чергу, допоможете нам поліпшити якість даних.

ПИТАННЯ ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬСЯ
У процесі реєстрації ми частково виключаємо доступ ботів до контактної інформації компаній, щоб скоротити кількість небажаної пошти / дзвінків, які будуть отримувати відповідні компанії.
Фактично, кількість контактів, які користувач може переглянути - не обмежена. Так як беручи участь в поліпшенні якості інформації (вказуючи чи вдалося зв'язатися по наявному контакту або додаючи актуальний контакт) або розвитку сервісу (запрошуючи нових користувачів), користувач отримує в рази більше можливих переглядів. Крім того, даний механізм скорочує кількість небажаних контактів для компаній, перерахованих в каталозі.
Ми користуємося даними з офіційних реєстрів, але навіть офіційні реєстри можуть містити помилки. Крім того, обробка даних такого обсягу вручну вимагає значних ресурсів, що зробило б неможливим надання сервісу на безкоштовній основі. Відповідно, використані нами алгоритми автоматичної обробки даних так само можуть вносити неточності. Ми будемо вдячні за ваші зауваження з відповідними підтвердженнями.
У каталозі вказані тільки генеральні підрядники, проектанти і замовники, які вказані в даних про об'єкти, що введені в експлуатацію з 2010 року, а також перевізники що мають дійсні ліцензії на право здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів і небезпечних відходів або мають транспортні засоби, як засоби здійснення господарської діяльності. У каталозі вказані тільки юридичні особи. Фізичні особи підприємці поки не додано в каталог.
Зв'яжіться з нами